Kiemelkedő munkakörülmények, képzett szakemberek...

Aktuális állásajánlatunk

2 fő KÖTÉSZETI MUNKATÁRS

A Center-Print Nyomda Kft. felvételre keres 2 fő kötészeti munkatársat egyműszakos munkarendbe, 8 órás munkaidőbe.

Nyomdában szerzett szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel. Kezdő, szakmai tapasztalattal nem rendelkező munkatársak jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok: kézi ragasztás, összehordás, nyomdai utómunkák, betanulás után egyszerű kötészeti gépek kezelése.

Center-Print Nyomda Kft.
4027 Debrecen, Füredi u. 76. (hátul az udvarban)

vagy e-mailben:
info@centerprint.hu (önéletrajz és fizetési igény megadásával)

továbbá telefonon: 52/340-041, 06-30-9430-752